Sitevizit Nedir?

Ne ?

Sitevizit web sitesi kurma konusunda eşsiz olanaklar sunan bir online uygulamadır. Bir web sitesinde olması gereken bütün özellikleri barındıran yapısı ile web sitesi kurma işini bir yük olmaktan çıkarıyor ve başkalarına bağımlı olmadan istediğiniz özellik ve görünüme sahip bir web sitesi kurma olanağı sunuyor.

Neden ?

Hazır web sitesi kurulumu için mevcut birçok uygulamanın tersine Sitevizit web sitesi kurma açısından kolay, hızlı, basit ve kullanışlı olması nedeni ile tercih ediliyor. Hazır ve kurulumu basit olması yanında kaliteli web sitesi sahibi olmak isteyenler için de en uygun çözüm olarak öne çıkıyor.

Nasıl ?

Program dahilinde sunulan onlarca arayüz tema seçeneği işinize en uygun tarzda bir web sitesi kurma imkanı tanıyor. Seçtiğiniz temayı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz de. Böylece sitenizin arayüz görünümünü değiştirmek istediğinizde yeniden bir web sitesi kurma gibi bir zorluk yaşamaktan kurtulmuş oluyorsunuz.

Sitenizin içeriği ile ilgili değişiklik ve düzeltmeleri anında yapmak da mümkün. Size gereken sadece internet bağlantısı. Böylece bulunduğunuz yerden sitenizi yönetebilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olduğunda ise bizi aramanız ya da e-posta göndermeniz yeterli.

 

Hangi ?

Hangi özelliklerin sitenizde olmasını istiyorsanız bunları seçmek ve eklemek yolu ile web sitesi kurma konusunda herhangi bir kod bilgisi ve yabancı dil gerekmeden kolayca yapıyorsunuz. Böylece farklı özellikleri istediğiniz zaman ekleyebilir ya da çıkarabilir, sitenizin işlevlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetebilirsiniz.

Ne zaman?

Web sitesi kurma işini 4 basit adımda yapmak için tek gereken, sisteme üye olmak ve kredi kartı ile ödemenizi yapmak. Geriye ise hemen ardından web sitesi kurma işine başlayıp kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile hayalinizdeki siteyi hayata geçirmek kalıyor.

Hemen

Siz de web sitesi kurma stresi yaşamaktan kurtarın kendinizi. Hemen üye olun ve birkaç basit adımda istediğiniz tarzda bir web sitesi kurma çözümü ile rahat edin.

YUKARI