Sitevizit Avantajları

    Diğer Firmalar   Sitevizit
Teslim Süresi   Kurumsal bir internet sitesi için değerlendirilecek süre en az 30 gündür. Bu süre sonrasında sizinle paylaşılacak sistem Sitevizit kalitesinde olmayacaktır, çünkü sitevizit çok uzun süre uzman ekibimizin çalışmalarıyla oluşturulmuştur.   10 dakika hazır
Tasarım Çeşitliliği   Kurumsal sitelerde tasarım sayısı oldukça azdır ve tasarım sayısı arttıkça proje sürecide uzamaktadır.   Sitevizit de onlarca tasarım seçeneği içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
Ücretlendirme   Kurumsal sitelerde ücretlendirme süreçlere bağlı olarak yüksek değerlendirilmektedir.   Sitevizit hizmet sirkülasyonu nedeniyle olaması gereken değerin %70 altında ücretlendirilmektedir.
Kullanım Kolaylığı   Karmaşık yönetim panelleri sitenize ait güncellemeleri yaparken negatif bir etki yaratarak teknik bilgi sahibi insanlardan destek almanız konusunda sizi zorlayabilir.   Tamamen kendi yazılımımız olan sitevizit oldukça kullanıcı dostu tasarlanmıştır.
Teknik Destek   Web sitesi yaptıran firmaların genel sorunu satış sonrası teknik destek alamamaktır. Hizmet verebileceği sayıdan daha fazlasına ulaşmaya çalışan firmalar genelde teknik destek konusunda yetersiz kalırlar.   Komplike bir yapıya sahip olan sitevizitte uygulanacak herhangi bir değişiklik sisteme kayıtlı tüm internet sitelerine uygulanmaktadır. Bu nedenle bir kullanıcının yaşadığı herhangi bir sorunu diğer kullanıcıların yaşamaması sağlanmaktadır.
Yabancı Dil Desteği   Tamamlanmış bir projede yabancı dil eklenmesi oldukça zahmetli ve maliyetli bir işlemdir.   Oldukça uygun rakamlara dilediğiniz zaman ve adette yabancı dil ekleyebilirsiniz.
Testler   Konsept çalışmalarda her proje özel olarak çalışıldığı için her projede ayrı ayrı test süreci yaşanır.Buda hata olasılığını artıran bir unsurdur.   Sitevizit komplike bir yapıya sahip olduğu için herhangi bir test sürecine ihtiyaç duymamaktadır.
Yedekleme   Firmalar bu konuda çoğu zaman duyarlı davranmamaktadırlar, veri kaybının yaşanması olası bir durumdur.   Sitevizit sistematik olarak verilerinizi yedeklemektedir.


YUKARI