Güvenli Ödeme

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
btcticaret.com size güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmak için, Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmaktadır. SSL teknolojisi ile sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında doldurduğunuz tüm formlar, kredi kartı ve kişisel bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınır. Bunun sonucunda sitemize girmiş olduğunuz bu bilgiler, kötü niyetli kişi ve kurumların eline geçmez. Adres çubuğunuzun sağında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile koruma ve güvence altına alındığının bir göstergesidir.

Standart Güvenlik Duvarı
btcticaret.com standart güvenlik duvarları tarafından sıkıca korunmaktadır. İletişim yönetimi maksadıyla kullanılan bilgisayarlar özellikle siteye girilen bilgileri güvenli tutmak, ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. Böylece btcticaret.com’dan alışveriş yaparken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar

Gizlilik Politikamız
btcticaret.com kişisel bilgilerinizin farklı şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına asla izin vermez. Bu yüzden btcticaret.com’a verdiğiniz şahsi bilgileriniz, herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında sizden istenen şahsi ve kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde btcticaret.com veya ona hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Böylece yapacağınız ödemeye yönelik tüm işlemler, btcticaret.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleştirilir, üçüncü şahıs veya kurumlarca görüntülenemez.

YUKARI